Logo
  1. Úvod
  2. O nás

Působíme na trhu koupelen, obkladů a dlažeb již dvacet let. Za tu dobu jsme se podíleli na realizaci více než 1 500 staveb, a to jak rodinných či bytových domů, tak i celých developerských projektů.

Sídlíme v areálu Mane na Okružní ulici v Českých Budějovicích. Naleznete zde široký výběr obkladů, dlažeb a koupelnového sortimentu. Velkorysé prostory 900 m2 prodejny nabízejí na 60 vzorových koupelen s koupelnovým nábytkem a rozličnými doplňky.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům zajímavý průřez evropskou keramikou. Jsme zkušený partner při výběru obkladů a dlažeb. Zastupujeme široké spektrum italských výrobců keramiky. Jsou to např.: skupina Gold Art, EnergieKer, ABK, Naxos, Dado, Vitrex, Leonardo, Ricchetti, Panaria, Klinker Sire, Idea, La Fabbrica (AVA), Ragno, Alfalux, Ariana, Novart, Serenissima, Sichenia, Antica Rubiera, Marca Corona a další značky. Ze španělských výrobců máme nabídku od Navarti, Eco Ceramica, Aparici a Apavisa. Nechybí průřez kolekcí od polských výrobců Opoczno, Paradyz a Polcolorit. Výrobce české keramiky zastupuje fa Lasselsberger.

V sanitární keramice nabízíme výrobky tradičních a osvědčených značek KOLO – Keramag, dále pak Hatria a skupina Rocca, Laufen, Ravak. Vodovodní baterie a doplňky značek Novaservis,  Grohe, Hansgrohe, Hansa, Kludi. Velký výběr dodavatelů je i v nabídce koupelnového nábytku. Ve stavební chemii nabízíme program Ceresit.

Kromě soukromných projektů nabízíme také servis pro Developerské skupiny. Ve spolupráci s architekty, projektanty, designéry i stavebními firmami dotáhneme projekt od studií až k realizacím. Zde můžete vidět široký sortiment námi realizovaných staveb

Naši partneři

                                                                                                                                                      

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz