Logo
(Po-Pá 8-18 hod, So 8:30-11:30 hod)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. koupelny
  4. Jak vybírat sanitární keramiku?
10.03.2022
koupelny

Jak vybírat sanitární keramiku?

Stavíte, přestavujte, rekonstruujete? Pak nejspíše budete, krom jiného, také řešit zařízení koupelny a sanitární keramiky. Můžeme vás ujistit, že v současné době nebudete mít problém najít to, co je vašemu srdci milé a po čem třeba vaše manželka touží. Otázkou ovšem je, zda to, co si hodláte zakoupit, bude vhodné z hlediska kvality, ceny, používání a zda máte vše propočtené a vaše koupelna se nestane sice novou a moderní, ale malým kamrlíkem, protože bude zastavěná přebytečným nábytkem.

Jestliže se rozhodnete vybírat a objednávat koupelnový nábytek, vanu, umyvadlo, zrcadlo, obklady nebo dlažbu, rozhodně vyhledejte profesionály, kteří vám dokážou poradit s výběrem. Mají široký přehled v nabídkách materiálů, výrobců, spolupracují s kreativními designéry, ověřenými architekty, samozřejmostí je kontaktování nejen projektantů, ale i stavebních firem. Ten, kdo stavěl novou koupelnu či rekonstruoval a svěřil práci firmě, dá nám jistě za pravdu, že výběr vhodné firmy je zásadní věc! Dejte na reference, vyhledejte si na webu doporučení, ptejte se známých, přátel, kolegů v zaměstnání. Nesázejte na firmu, která vám neodpovídá na e-maily, je nekontaktní ohledně telefonické komunikace – to by pro vás měl být varovný signál a dále nepokoušet štěstí.

Naše rada zní – pokud stavíte sami a svépomocí, gratulujeme k vaší šikovnosti, ale dovolíme si vás upozornit, že možná mnohdy ztrácíte zbytečně svůj drahocenný čas, protože odborník by práci zvládl v rychlejším sledu, má už „oko“ a ví, kolik materiálu bude potřeba, ví jak a kam ho umístit, kdežto vy stále možná přeměřujete, přemýšlíte, přerovnáváte a čas ubíhá.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli